Παραλια για ψαρεμα μυλοκοπι

Post Reply
mylokopas

Re: Παραλια για ψαρεμα μυλοκοπι

Post by mylokopas »

myl.jpg
myl.jpg (28.28 KiB) Viewed 5031 times
μερικά από περιοχή αργάκας

User avatar
chrysanthos9
Posts: 1853
Joined: Sun Nov 02, 2008 5:24 pm
Location: madrit spain

Re: Παραλια για ψαρεμα μυλοκοπι

Post by chrysanthos9 »

ρε λεβεντη μου η διαφημηση των τοπων ποττε εν μας φκαινει σε καλο ειμαι και εγω που τις περιοχες τζιαμε κοντα και εμεις παιζουμε ψαρι αλλα εν το καμνουμε παναιρι ελπιζω να καταλαβαινεις τον λογο :shifty:
Rememper always someone waiting for you at home

mylokopas

Re: Παραλια για ψαρεμα μυλοκοπι

Post by mylokopas »

chrysanthos9 wrote:ρε λεβεντη μου η διαφημηση των τοπων ποττε εν μας φκαινει σε καλο ειμαι και εγω που τις περιοχες τζιαμε κοντα και εμεις παιζουμε ψαρι αλλα εν το καμνουμε παναιρι ελπιζω να καταλαβαινεις τον λογο :shifty:
φίλε μου τα ψάρια που βλέπεις είναι με τα καλάμια και όχι ψαροτούφεκο.οσο για τον τόπο μακάρι να είναι καλά ο φίλος μου :liar: που αναφέρει τον τόπο πιο πάνω.ομως γιατί δεν διαμαρτυρήθηκες προηγουμένος?

User avatar
chrysanthos9
Posts: 1853
Joined: Sun Nov 02, 2008 5:24 pm
Location: madrit spain

Re: Παραλια για ψαρεμα μυλοκοπι

Post by chrysanthos9 »

τωρα το ειδα ρε φιλε αν επιτρεπετε εισαι που τις περιοχες μας? και ΑΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΕ ποιος εισαι? μπορει να σε ξερω ρε φιλε
Rememper always someone waiting for you at home

mylokopas

Re: Παραλια για ψαρεμα μυλοκοπι

Post by mylokopas »

δεν είμαι απο τις περιοχες σας ρε φίλε , είμαι λευκωσιάτης και κάτι άλλο. την φωτοφραφία την έβαλα για να μην νομίζουν
κάποιοι :liar: . ότι είναι ειδικοί στο ψάρεμα μυλοκοπιού και να γράφουν μέσα στα περιοδικά και να κοροιδεύουν τον κόσμο ότι
χρησιμοποιούν αρματοσιές τού τάδε για να πουλούν στα μαγαζιά που εργάζονται .αμα θέλει κάποιος να μάθει αρματωσιές
για μυλοκόπια θα του δημοσιεύσω κάποια. :clap: :clap: :clap:

User avatar
andreas michael
Posts: 107
Joined: Mon May 07, 2012 5:54 pm
Location: Δρομολαξιά

Re: Παραλια για ψαρεμα μυλοκοπι

Post by andreas michael »

αρεσκι μου που χιροκροτας τον νεαφτο σου που μονο σου εχις και πλακα

mylokopas

Re: Παραλια για ψαρεμα μυλοκοπι

Post by mylokopas »

andreas michael wrote:αρεσκι μου που χιροκροτας τον νεαφτο σου που μονο σου εχις και πλακα
γιατί οχι φίλε ,πλάκα έχω πολλή :lol: :lol: :clap: :clap: αλλά γιατί απαντας εσύ :oops: :oops: ,εγώ απάντησα στον φίλο μου τον χρύσανθο. οσο για το αν εζήλεψα νομίζω είμαι σίγουρος ότι συμβαίνει ακριβώς το αντίθετο φίλε μου, :lol: :lol: :lol:

User avatar
Greg
Posts: 3067
Joined: Tue Aug 07, 2007 3:54 pm
Location: by the sea

Re: Παραλια για ψαρεμα μυλοκοπι

Post by Greg »

στο facebook γιατι γραφει οτι τα ψαρκα εν κορμακιτη που επιαστηκαν ρε μυλοκοπας?? με τα περιοδικα και τα φορουμ εμαθε και ο καθε αχαπαρος ψαρευει και να μας την λεει και πουπανω...
Esox Lucius

Nikolas Nklou
Posts: 249
Joined: Thu Aug 16, 2012 6:59 am

Re: Παραλια για ψαρεμα μυλοκοπι

Post by Nikolas Nklou »

ταχα ναμπον η Αρκακα ρε κοπελια? μαθετε να σκεφτεστε πριν να ανοιεται το στομα σας,εντζε βλαφτει κανενα η σκεψη,μονο η μ@λ*κια.....
εκαμετε την Αρκακα ψαρευτικο προορισμο! οποιος χασει τα ποδια του ερκετε δακατω....ρωτατε τους τσιολας να δουμε ναμπου πιανουν.....οι μονο να λαλουν τζε να λαλουν ονοματα χωρκον ετσι....
Never back down

User avatar
marios pafitis
Posts: 454
Joined: Tue Dec 09, 2008 11:31 am
Location: Λευκωσια κ/κλι
Contact:

Re: Παραλια για ψαρεμα μυλοκοπι

Post by marios pafitis »

Από τον καιρό που ανακάλυψαν τις περιοχές Καραβοστάσι,Ξερών, Αγια Μαρίνα, Kορμακιτη, Οργά. έγιναν ούλοι που γύρο οι :ugeek: expert :ugeek: στο ψάρεμα "μιλοκοπιου" !!! Pete μας και ποσα επιενε το κιλό έτσι για να ξέρουμε?? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

mylokopas

Re: Παραλια για ψαρεμα μυλοκοπι

Post by mylokopas »

Greg wrote:στο facebook γιατι γραφει οτι τα ψαρκα εν κορμακιτη που επιαστηκαν ρε μυλοκοπας?? με τα περιοδικα και τα φορουμ εμαθε και ο καθε αχαπαρος ψαρευει και να μας την λεει και πουπανω...
ποιός γράφει στο facebook ότι τα ψάρια επιάστηκαν στον κορμακίτη :naughty: :naughty: .αν εν αλήθεια να πάμε φίλε :think:

michalispsarema
Posts: 761
Joined: Wed Apr 11, 2012 10:59 am

Re: Παραλια για ψαρεμα μυλοκοπι

Post by michalispsarema »

ρε φιλε ετσι γραφει........ :| :| :| :| :|

User avatar
belluga
Posts: 680
Joined: Sun Mar 22, 2009 6:00 pm

Παραλια για ψαρεμα μυλοκοπι

Post by belluga »

marios pafitis wrote:Από τον καιρό που ανακάλυψαν τις περιοχές Καραβοστάσι,Ξερών, Αγια Μαρίνα, Kορμακιτη, Οργά. έγιναν ούλοι που γύρο οι :ugeek: expert :ugeek: στο ψάρεμα "μιλοκοπιου" !!! Pete μας και ποσα επιενε το κιλό έτσι για να ξέρουμε?? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Μαριε μου εξεχασες το σεριανοχωρι! :-D


Sent from my iPhone using Tapatalk

mylokopas

Re: Παραλια για ψαρεμα μυλοκοπι

Post by mylokopas »

marios pafitis wrote:Από τον καιρό που ανακάλυψαν τις περιοχές Καραβοστάσι,Ξερών, Αγια Μαρίνα, Kορμακιτη, Οργά. έγιναν ούλοι που γύρο οι :ugeek: expert :ugeek: στο ψάρεμα "μιλοκοπιου" !!! Pete μας και ποσα επιενε το κιλό έτσι για να ξέρουμε?? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
φιλε μάριε δεν καταλαμβαίνω γιατί ενοχλήθηκες εσύ.το επάγγελμα σου απο ότι ξέρω δεν είναι δικηγόρος, η μήπως ζήλεψες και εσύ, αν σου περνά το ψάρεμα του μηλοκοπιού δείξε και εσύ καμμιά φωτογραφία με λίγα.όσον αφορά τα πόσα έπιανε το κιλό νομίζω η φωτογραφία μιλα από μονη της.συνολικά τα κιλά αυτής της νύκτας 23. :clap: :clap: και η αναφορά σε τοποθεσία δεν έχει λάθος :shhh: :shhh:

Nikolas Nklou
Posts: 249
Joined: Thu Aug 16, 2012 6:59 am

Re: Παραλια για ψαρεμα μυλοκοπι

Post by Nikolas Nklou »

mylokopas wrote:
marios pafitis wrote:Από τον καιρό που ανακάλυψαν τις περιοχές Καραβοστάσι,Ξερών, Αγια Μαρίνα, Kορμακιτη, Οργά. έγιναν ούλοι που γύρο οι :ugeek: expert :ugeek: στο ψάρεμα "μιλοκοπιου" !!! Pete μας και ποσα επιενε το κιλό έτσι για να ξέρουμε?? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
φιλε μάριε δεν καταλαμβαίνω γιατί ενοχλήθηκες εσύ.το επάγγελμα σου απο ότι ξέρω δεν είναι δικηγόρος, η μήπως ζήλεψες και εσύ, αν σου περνά το ψάρεμα του μηλοκοπιού δείξε και εσύ καμμιά φωτογραφία με λίγα.όσον αφορά τα πόσα έπιανε το κιλό νομίζω η φωτογραφία μιλα από μονη της.συνολικά τα κιλά αυτής της νύκτας 23. :clap: :clap: και η αναφορά σε τοποθεσία δεν έχει λάθος :shhh: :shhh:
xaxaxaxaxaxa αν δεις φωτογραφια του Μαριου με ενα που τα καλα του ψαρεματα εννα παραιτησεις το ψαρεμα κυριε ...... πως σε ειπαμε?
Never back down

Post Reply

Return to “CASTING FISHING”