Παραλια για ψαρεμα μυλοκοπι

Nikolas Nklou
Posts: 249
Joined: Thu Aug 16, 2012 6:59 am

Re: Παραλια για ψαρεμα μυλοκοπι

Post by Nikolas Nklou »

admin wrote:Άλλο η πλάκα η εμφανής και άλλο να κάνουμε πλάκα ενώ κάποιοι ΄΄αλλοι που διαβάζουν μπορεί να παρευρμηνεύσουν αυτά που γράφονται , κάποιος που δέν ξέρει ότι τα παιδιά είανι φίλοι θα πεί σε αυτό το φόρουμ μπαίνουν ακι βρίζονται ελεύθερα!!!! Κάποια πράγματα εν κοντά στο νού να τα σκεφτόμαστε ή τουλάχιστο μετά παο μια πλάκα ρίχνουμε και ένα :D για να δείξουμε τις προθέσεις του πόστ!
τουτο εν αληθεια εν επερασε που το μυαλο μου......αλλα να προτινω κατι? :) γιατι δεν κλειδωνετε το φορουμ και μονο οταν γινει καποιος μελος να μπορει να βλεπει το τι γινετε και τι γραφονται μεσα στο φορουμ? :D
Ζητω συγνωμη αν εγινε καποια αναστατωση....
Never back down

leshi cy
Posts: 443
Joined: Fri Oct 29, 2010 2:53 pm
Location: marios larnaca http://furnituretown.com.cy/
Contact:

Re: Παραλια για ψαρεμα μυλοκοπι

Post by leshi cy »

Nikolas Nklou wrote:
michalispsarema wrote:Σημερα πηγαμαι εκδρομη στη λαρνακα και εγω με ενα φιλοο μου μπηκαμε μεσα και ειδαμε πολλη ψαρ :o :o :dance: :dance: ι+2 μυλοκοπια ρηχα νερο υψος γονατου και χαρηκα πολυ βρηκα μια παραλια να ψαρεψω.
Ηταν πολυ ωραια και το κολυμπι ηταν απαιχτο τουσ αρεσαν μου πολλα. :D :D :D :D
αποκλειεται να ειδατε μυλοκοπια μερα στα ξεβαθα

εν αποκλειεται γιατι ειδατα τζιε εγω !!
σε 15εκ - 1 μ νερο εισιε αρκετα αλλα μικρα 15-20 εκ!
εγιρευκα τιν μαμα τους αλλα εν ηταν κοντα :D

michalispsarema
Posts: 761
Joined: Wed Apr 11, 2012 10:59 am

Re: Παραλια για ψαρεμα μυλοκοπι

Post by michalispsarema »

Η
leshi cy wrote:
Nikolas Nklou wrote:
michalispsarema wrote:Σημερα πηγαμαι εκδρομη στη λαρνακα και εγω με ενα φιλοο μου μπηκαμε μεσα και ειδαμε πολλη ψαρ :o :o :dance: :dance: ι+2 μυλοκοπια ρηχα νερο υψος γονατου και χαρηκα πολυ βρηκα μια παραλια να ψαρεψω.
Ηταν πολυ ωραια και το κολυμπι ηταν απαιχτο τουσ αρεσαν μου πολλα. :D :D :D :D
αποκλειεται να ειδατε μυλοκοπια μερα στα ξεβαθα

εν αποκλειεται γιατι ειδατα τζιε εγω !!
σε 15εκ - 1 μ νερο εισιε αρκετα αλλα μικρα 15-20 εκ!
εγιρευκα τιν μαμα τους αλλα εν ηταν κοντα :D
Μαμα τους σιουρα αφαντη :wink: :D :D

mylokopas

Re: Παραλια για ψαρεμα μυλοκοπι

Post by mylokopas »

andreas michael wrote:Αργακα ειναι η καλιτερη περιοχη

εισαι μεγάλος ψεύτης

User avatar
andreas michael
Posts: 107
Joined: Mon May 07, 2012 5:54 pm
Location: Δρομολαξιά

Re: Παραλια για ψαρεμα μυλοκοπι

Post by andreas michael »

ε πες και το γιατι . ειμαστε μια ομαδα και δεν γινετε οπιος μας λεει να τον παρουμε αφτο ειναι αδινατο :hand: τες πιο πολλες φορες . και εχτες το αποφασισαμε τελεφτεα ωρα :naughty: :naughty: :naughty:

mylokopas

Re: Παραλια για ψαρεμα μυλοκοπι

Post by mylokopas »

andreas michael wrote:ε πες και το γιατι . ειμαστε μια ομαδα και δεν γινετε οπιος μας λεει να τον παρουμε αφτο ειναι αδινατο :hand: τες πιο πολλες φορες . και εχτες το αποφασισαμε τελεφτεα ωρα :naughty: :naughty: :naughty:

:confusion-confused: φ'ιλε υπάρχει και κάτι άλλο που πρέπει να τηρούμε σε αυτό το επάγγελμα.οταν σε πέρνει ένα καλό
τόπο καποιος μετά δεν πέρνεις άλλους μαζί σου πάρα όταν θέλεις να πάεις ξανά του το ζητάς.

michalispsarema
Posts: 761
Joined: Wed Apr 11, 2012 10:59 am

Re: Παραλια για ψαρεμα μυλοκοπι

Post by michalispsarema »

mylokopas wrote:
andreas michael wrote:ε πες και το γιατι . ειμαστε μια ομαδα και δεν γινετε οπιος μας λεει να τον παρουμε αφτο ειναι αδινατο :hand: τες πιο πολλες φορες . και εχτες το αποφασισαμε τελεφτεα ωρα :naughty: :naughty: :naughty:

:confusion-confused: φ'ιλε υπάρχει και κάτι άλλο που πρέπει να τηρούμε σε αυτό το επάγγελμα.οταν σε πέρνει ένα καλό
τόπο καποιος μετά δεν πέρνεις άλλους μαζί σου πάρα όταν θέλεις να πάεις ξανά του το ζητάς.
ΠΟλλα σοστα..... :D :D

mylokopas

Re: Παραλια για ψαρεμα μυλοκοπι

Post by mylokopas »

michalispsarema wrote:
mylokopas wrote:
andreas michael wrote:ε πες και το γιατι . ειμαστε μια ομαδα και δεν γινετε οπιος μας λεει να τον παρουμε αφτο ειναι αδινατο :hand: τες πιο πολλες φορες . και εχτες το αποφασισαμε τελεφτεα ωρα :naughty: :naughty: :naughty:

:confusion-confused: φ'ιλε υπάρχει και κάτι άλλο που πρέπει να τηρούμε σε αυτό το επάγγελμα.οταν σε πέρνει ένα καλό
τόπο καποιος μετά δεν πέρνεις άλλους μαζί σου πάρα όταν θέλεις να πάεις ξανά του το ζητάς.
ΠΟλλα σοστα..... :D :D
:clap: :lol: :lol: :clap: φίλε μου έπαθες την και εσύ

michalispsarema
Posts: 761
Joined: Wed Apr 11, 2012 10:59 am

Re: Παραλια για ψαρεμα μυλοκοπι

Post by michalispsarema »

επαθα και εμαθα.......... :D

User avatar
andreas michael
Posts: 107
Joined: Mon May 07, 2012 5:54 pm
Location: Δρομολαξιά

Re: Παραλια για ψαρεμα μυλοκοπι

Post by andreas michael »

καλαν ρε ποτε μου εδιξες εσι τοπον εμενα :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: μιλα ανικτα μεν φοασε

mylokopas

Re: Παραλια για ψαρεμα μυλοκοπι

Post by mylokopas »

:naughty: :naughty: :naughty: φίλε μου θα επανέλθω
andreas michael wrote:καλαν ρε ποτε μου εδιξες εσι τοπον εμενα :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: μιλα ανικτα μεν φοασε

mylokopas

Re: Παραλια για ψαρεμα μυλοκοπι

Post by mylokopas »

mylokopas wrote::naughty: :naughty: :naughty: φίλε μου θα επανέλθω
andreas michael wrote:καλαν ρε ποτε μου εδιξες εσι τοπον εμενα :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: μιλα ανικτα μεν φοασε

:liar: :liar: φίλε μου εγώ δεν σου εδειξα και ούτε πρόκειτε αλλά σου 'εδειξε ενας ηλίθιος που εγώ τον πήρα εκεί :liar: :liar:

michalispsarema
Posts: 761
Joined: Wed Apr 11, 2012 10:59 am

Re: Παραλια για ψαρεμα μυλοκοπι

Post by michalispsarema »

Φιλε mylokopas εχεις π.μ.... :D :D

mylokopas

Re: Παραλια για ψαρεμα μυλοκοπι

Post by mylokopas »

michalispsarema wrote:Φιλε mylokopas εχεις π.μ.... :D :D

:clap: τι ειναι το π.μ?

michalispsarema
Posts: 761
Joined: Wed Apr 11, 2012 10:59 am

Re: Παραλια για ψαρεμα μυλοκοπι

Post by michalispsarema »

προσωπικο μηνημα.......( κατο απο το Αρχική Κοινότητας ηπαρχει το προφιλ και διπλα μηνηματα.......) :D :D

Post Reply

Return to “CASTING FISHING”